Pokaż Klimosz sp. z o.o. na większej mapie

Dane firmy

KLIMOSZ Sp. z o.o.

ul. Zjednoczenia 6,

43-250 Pawłowice

e-mail: biuro@klimosz.pl

Godziny pracy

Sklep części zamienne i VCS:
Pon.-Pt. godz. 7:00 - 16:00


Sklep instalator:
Pon.-Pt. godz: 7:00 - 17:00
Sob.: 7:00-13:00

 

NIP/VAT: PL 651-16-11-021
Zarejestrowana w: Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000159074
Wysokość kapitału zakładowego: 1 450,000.00 PLN (wniesiony w całości).
  

Przedstawiciele handlowi

tl_files/klimosz/images2011/mapa_przedstawicieli_przycisk.png

Opiekun grzejników i kotłów gazowych:
Paweł Hanus
hanus@klimosz.pl
tel. +48 32 47 43 944
tel. kom: +48 609 699 012

Sekretariat

Asystentka Zarządu

Dorota Grygierek-Lipus

tel. +48 32 474 39 30

fax +48 32 472 42 27

biuro@klimosz.pl
   

Serwis

Biuro Obsługi Klienta

pon-pt. godz. 8:00-16:00

tel. +48 32 474 39 00 wew 3

serwis@klimosz.pl

 

Zgłaszanie awarii

pon-pt. godz. 8:00-16:00

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

AWARII

 

Zamawianie części

pon-pt. godz. 8:00-16:00

wysylka@klimosz.pl

 

 

Dział techniczny

Podczas kontaktowania się z Działem Technicznym proszę nie wysyłać informacji mailowej do wszystkich pracowników jednocześnie. Z pewnością przyspieszy to odpowiedź zwrotną.


Kierownik Działu Technicznego

mgr inż. Marcin Foit

pon-pt. godz. 7:00-15:00

tel. +48 32 474 39 59

foit@klimosz.pl

 

 

inż. Łukasz Sojka

pon-pt. godz. 8:00-16:00

tel. +48 32 474 39 57

sojka@klimosz.pl

 

 


 

Dział Inwestycji

Kierownik Działu Inwestycji

mgr inż. Anna Antończak

tel. +48 32 474 39 45

a.antonczak@klimosz.pl

Specjalista Techniczny

mgr inż. Paweł Antończak

tel. +48 32 474 39 49
tel. kom. +48 601410042
w godz. 8:00-16:00

antonczak@klimosz.pl

Specjalista Techniczny

mgr inż. Mateusz Goszyc

tel. +48 32 474 39 49
tel. kom. +48 607707627
w godz. 8:00-16:00

goszyc@klimosz.pl

Dział eksportu

Kierownik Działu Eksportu

mgr inż. Rafał Kołodziejczyk

tel. +48 32 474 39 47

fax: +48 32 472 42 27

kolodziejczyk@klimosz.pl


 

Dział Księgowości

Asystent Księgowej

Damian Piorun

tel. +48 32 474 39 63

piorun@klimosz.pl

     

Marketing

Kierownik Działu Marketingu:

Agnieszka Slaczałek

tel. +48 32 474 39 66

marketing@klimosz.pl

     

Zarząd

Prezes Zarządu

Mirosław Klimosz

miroslaw@klimosz.pl

Pełnomocnik Zarządu

Bożena Klimosz

bozena@klimosz.pl

 

Dyrektor Zarządzający
i Techniczny

inż. Tomasz Krakowczyk

krakowczyk@klimosz.pl

Tel. +48 324743900
      wew. 962

Tel. kom. +48 609829226
- sprawy techniczne
- sprawy serwisowe
- reklama/promocja
- koordynacja produkcji
- kontakt z dostawcami
  do produkcji
- kontakt z kooperantami

 

Dyrektor Finansowy


mgr Barbara Przybyła

przybyla@klimosz.pl

 

Dyrektor Handlowy


inż. Mariusz Faruga

faruga@klimosz.pl

Tel. +48 324743900
       wew. 961

Tel. kom. +48 609450535
- kontakt z dostawcami
- sprawy handlowe
- oferty promocyjne
- umowy handlowe
- plany zamówień